Šunų aplinkoje

UAB „Ozono centras“ technologijų pritaikymas šunų aplinkoje

Pritaikoma: šunų sporte, gyvūnų prieglaudose, šunų parodose ir konkursuose, gyvūnų parduotuvėse, veislynuose, šunų dresavimo mokyklose, šunų viešbučiuose, veterinarijos klinikose, šunų priekaboms ir narvams valyti, kirpyklose.

Esant didelei šunų koncentracijai vienoje vietoje stipriai padidėja galimybė susirgti infekcine liga. Patogeninių mikroorganizmų turintis šuo juos greitai paskleidžia ore lekuodamas, lodamas, iškvėpdamas orą, kartu su seilėmis, išmatomis, šlapimu. Kai kurias ligas perduoda ir tiesioginio kontakto metu. Taigi patalpoje, kur yra daug šunų, tiesiog minutėmis daugėja ligas sukeliančių mikroorganizmų.

Itin daug ligų yra pernešama šunų prieglaudose. Kiekvienas naujas gyventojas atsineša „puokštę“ įvairiausių bakterijų, virusų, kirmėlių ir juos išplatina. Tiesa, dažnai naujas prieglaudos gyventojas jau pirmomis dienomis užsikrečia dar didesniu kiekiu patogenų nei turėjo prieš tai. Atlikti tyrimai su katėmis parodė, kad vos patekusios į prieglaudą kačių herpes virusą turėjo tik 4 proc. kačių, koronavirusą - 33 proc., o po savaitės herpesvirusą turėjo jau 52 proc. šių kačių, koronavirusą - 60 proc. Tai vaizdžiai iliustruoja problemos mastą.

Virusų ir bakterijų plitimas yra toks greitas, jog rizika užsikrėsti padidėja net ir vieno didelio šunų susirinkimo metu. Pavyzdžiui vykstant šunų parodoms, sportiniams užsiėmimams, konkursams ar šunų dresūros mokymams. Šunys gali jaustis saugiai tik, jei tokių renginių ir mokymų organizatoriai pasirūpina tinkama patalpų dezinfekcija. Žinoma rinktis reikėtų gyvūnų sveikatai nekenkiančią, saugią ir ekologišką dezinfekcijos technologiją. Populiariausi chloro preparatai veikia kancerogeniškai, mutageniškai, pažeidžia kepenis, inkstus, lytinę sistemą. Jų reikia vengti.

UAB „Ozono centras“ siūlo patikimą ir saugią dezinfekcijos technologiją, kuri padės mažinti bakterijų ir virusų plitimą. Ozonas (O3) taip pat puikiai mažina patalpų užkrėstumą kirmėlių kiaušinėliais.  O3 net ir mažomis koncentracijomis išnaikina 99 proc. Giardia cistų. Taip pat gauti puikus rezultatai naikinant Cryptosporidium parvum, žuvinį kaspinuotį, askarides ir kitus parazitus. Staigiai ir efektyviai išnaikina virusus ir bakterijas (99,9 – 99,999 proc.)

UAB „Ozono centras“ technologijos ypač tinka veterinarijos klinikoms ir šunų kirpykloms. Čia gyvūnai būna tik tam tikrą dienos dalį. Kol patalpos būna tuščios, užtenka tik įjungti „Ozono centro“ specialiai tam sukurtą dujinį ozonatorių. Ozono dujos pasklinda ore ir išvalo net sunkiai pasiekiamas vietas. O3 taip pat naikina patalpoje susikaupusius nemalonius kvapus. Po reakcijos su patogenais ozonas skyla į deguonį, nepalikdamas po savęs jokių antrinių skilimo produktų.

Norintiems apsaugoti savo augintinius ekologiškomis, saugiomis priemonėmis, ozono technologijos yra idealus pasirinkimas. Ozonuotas vanduo puikiai tinka plauti šunų priekabas, narvus, netgi jų patalus.  Tai ypač aktualu šunų veislynuose. UAB „Ozono centras“ technologijos padės išlaikyti šunis ir jų jauniklius sveikus, sumažins infekcinių ligų plitimą, sumažės viduriavimo atvejų, kvėpavimo takų ligų, padidės jauniklių išgyvenamumo tikimybė. Pirmaisiais mėnesiais itin svarbi šuniukų sveikata, nuo to priklauso kaip gerai išsivystys jų kaulai, raumeninis audinys, kaip sparčiai jie augs, kaip vystysis jų charakteris. Infekcinės (bakterinės, virusinės) ligos išeikvoja šuniukų energetinius resursus, organizmui kovojant su liga, sutrinka jauniklių vystymasis, jie tampa „skurdukais“. Ozono technologijos užtikrins saugią ir švarią aplinką, o tai padės augti mažyliams.

grobis šunų priekaba

Daugelis net nesusimąsto apie ore ir aplinkoje tvyrančius mikroorganizmus, kol jų šunys nesuserga. Mikrobų nuolat pilna šunų aplinkoje, tad nusilpus imunitetui, atsiradus lengvam odos nubrozdinimui ar tiesiog įkvėpus didesnę patogenų koncentraciją šuo gali stipriai susirgti, o kai kurios ligos veikia žaibiškai. Šeimininkai ir renginių organizatoriai negali rizikuoti šunų sveikata. Prevencija yra tiesiog privaloma. UAB „Ozono centras“ rūpinasi mūsų mažaisiais draugais, todėl jiems sukūrė saugią dezinfekcijos technologiją.

Dėl galimybės ozono technologijas pritaikyti būtent Jūsų individualiu atveju kreipkitės tel. nr. +370 698 49186 arba el. paštu
: