SPA centruose ir baseinuose

UAB "Ozono centras" pristato naują saugią vandens dezinfekavimo alternatyvą, skirta baseinams, džiakuziams ir kitoms vandens pramogoms.

Šiuo metu labiausiai paplitusi baseinų dezinfekavimo medžiaga yra chloras. Deja jis turi daug trūkumų: sukelia odos bei akių dirginimą, padidina tikimybę susirgti astma, turi nemalonų, erzinantį kvapą, kenkia plaukams, susidarę chloro junginiai kancerogeniški, mutageniški. Chloras po reakcijos gali sudaryti tokias nuodingas medžiagas kaip chloroformą, trichloracetonitrilą, chlorfenolį. Tai ypač kenkia tiems, kurie dirba šiuose baseinuose/spa centruose ar dažnai ten lankosi. Tai išmanantys asmenys vengia chloruotų baseinų, todėl čia vis labiau populiarėja ozono technologijos. Jos netgi naudojamos Olimpiniuose baseinuose.

Nustatyta, kad vaikams, kurie daug laiko praleisdavo chloruotuose vandenyse, išsivystė padidėjęs plaučių jautrumas ir padidėjo šansai atsirasti astmai ar alergijoms.

Naudojant ozonavimo įranga kartu su UV šviesos lempomis galima ženkliai sumažinti liekamojo aktyvaus chloro kiekį vandenyje ar netgi visiškai jo atsisakyti.

Valant vandenį naudojant ozono ir vidutinio slėgio UV šviesos technologiją yra pagerinama vandens kokybė, sunaikinami virusai, bakterijos, parazitai, pelėsių grybeliai, dumbliai, sumažinamos išlaidos vandens temperatūros palaikymui. UV šviesos dėka O
3 likučiai greitai suskaidomi į O2 ir taip nepalieka jokių pėdsakų, dėl šios priežasties išvalytas vanduo neturi pašalinio, nemalonaus kvapo, nedirgina akių ir odos bei negali sukelti kitokio neigiamo poveikio žmogui. Ši technologija laisvai taikoma įvairaus dydžio tiek viešuose, tiek privačiuose baseinuose, sūkurinėse voniose, masažiniuose upeliuose, šalto vandens kubiluose.

Ne taip kaip chloras, ozonas neiškraipo vandens pH, todėl nereikia papildomų medžiagų neutralaus pH palaikymui.

Dėl šių technologijų pritaikymo galimybių pagal Jūsų poreikius prašome kreiptis numeriu +370 698 49186.

ozonatorius

baseinuose

baseinuose

baseinuose